všechno jednou končí - ze snu zpět do reality

31. října 2010 v 19:49 |  každodenní smog
Snů je hodně. Některý si ani nepamatujem, jiný jo, ale hned je zapomenem, další jsou tak strašidelný, že bychom na ně rádi co nejdřív zapomněli, ale nejde to a taky je oddíl snů, který jsou tak krásný, že bychom si chtěli všechny jeho detaily uchovat v paměti nadosmrti. A v atmosféře toho snů žít každý den.A právě takovej se mi zdál. Dovolte mi ho vám "stručně" převyprávět:

Byla jsem na nějaký zábavě či co. P. za mnou porád chodila, že se mnou chce někdo tancovat. Ale já nechtěla, jelikož jsem si myslela, že to bude otravnej blonďatej B., o kterýho nestojim a kterej se furt vnucuje.

Nakonec jsem se nechala překecnout.Nebyl to B.Byl to úžasnej kluk. A pak se to náko "zvrtlo" a mě v tom snu najednou došlo, že spolu už chodíme(znáte to ne...prostě se v tom snu něco neřeklo nebo nijak neprojevilo nebo tak, ale vy víte že se něco stalo, dokonce víte CO se stalo, a prostě vám to tak náko samo dojde)

ON byl tak strašně sympatickej a krásnej a milej a absolut dokonalej. A mě s ím bylo táááákhle moc dobře.

Odskočila jsem si na WC a nějaký tupky mi furt otvíraly dveře, což mě značně deptalo. A pak jsem vylezla a venku stál nějakej kluk a já zas věděla, že jsme spolu chodili, ale teď jsme rozešl(zase to snový vnuknutí) Jmenoval se Pedro a přijel za mnou. Potřebovala jsem se ho nějak kulturně zbavit, protože jsem tam měla svýho "Prince" tak jsem ho zavedla do nějaký kavárničky a že si potřebuju něco zařídit, že jsem hned zpátky. A mazala jsem za svým NÍM.

On mě viděl a strašlivě mě seřval, že to na něj jentak hraju... všeco jsem mu vysvětlila a ON se nechal uchlácholit pár polibkama. A těch pár nevinnejch polibků se zas trochu "zvrtlo" ve velký líbání a mazelní. Jentak tam na trávě. Všem na očích. A nám to bylo fuk, protože já měla JEHO a on mě.

Viděl nás Pedro. Něco na mě řval a utek. Ale mě to bylo fuk. Problém jménem Pedro se vyřešil sám. Radši jsme se nechala objímat tím báječným stvořením.

ON byl z Prahy(zase to vnuknutí;-)) a přijel za mnou do tý naší díry. Přivez mi úžasně velkou kytici. Když jsem jí dala do vázy. byla tak obrovská že se ani nevešla do pokoje a otevřeným oknem čouhala ven( ve snu se může stát cokoli.)

A pak na mě jednou čekal před školou. A já z toho byla ouplně mimo. Ve třídě jsem si zapomněla penál, bágl jsem pohodila někde v šatně a za nic jsem si nemohla vzpomenout kde a taky jsem někam zarachala boty. A on mi to všechno pomáhal hledat avbec se nezlobil, že zdržuju a byl prostě fantastickej. A pak mě ještě odvez domů.

Ten kluk byl prostě dokonalej. Když jsem s ním šla  ruku vruce, bylo mi tak báječně, že seto ani popsat nedá. S NÍM jsem si připadala důležitě, že pro něj něco znamenám, že mě má rád... Podvědomí, díky za ten sen, byl skvělěj.:D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama