Co se změnilo?!

18. prosince 2010 v 21:50 |  každodenní smog
Ráno jsem byla venku.Brodila jsem se sněhem a bořila se do něj nad kotníky a přemejšlela jsem. Ráda bych napsala, že jsem přemejšlela tak nějak o všem, jak jsem to dřív vždycky ráda dělávala, když jsem se sama jentak loudala venku, ale já zas přemejšlela o něm. Poslední dobou se nějak nemůžu soustředit na nic jinýho. Trochu mě to štve, protože pro něj asi stejně nic neznamenám a já se kvůli němu akorát trápím.

Ještě před dvěma dny jsem se netrápila. Vyžila jsem z každýho jeho úsměvu a šťouchnutí a bylo mi blaze. Ale najednou se něco změnilo, A já vůbec nevim co, jestli za to můžu já nebo ne... Najednou se choval úplně jinak. Ještě ve čtvrtek byl uplně normální, ale v pátek byl...takovej divnej...jinej než dřív...teda vlastně stejnej, ale ke mně se choval jinak. Tak nějak odtažitě.

A já nevím co si mám o tom všem myslet. Nejradši bych všechno hodila za hlavu, zapomněla na něj, vůbec si ho nevšímala, nemyslela na něj. Stejně to s ním nemá žádnou cenu. Každej jsme úplně jinej. Ještě včera jsem měla dost jinejch povinností a moc jsem na něj nemyslela, ale dnes na tý procházce mi zas vlez do hlavy.

Rozum mi říká, že je to idiot, prožranej všema červama skrz naskrz, skoro v každým průšvihu jede aspoň v pozadí ( až na výjimky, který pak na něj bohužel některý lidi snažej taky svíst), ale srdce si tvrdohlavě vede svou.

A já se tak strašně chci dozvědět, co se mu stalo, CO se změnilo!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama