Znuděná, bez vánoční atmosféry, bez inspirace

27. prosince 2010 v 16:20 |  každodenní smog
To byly zas jednou vánoce... ani mi nepřijde že nějaký vůbec byly. Ani když jsem seděla pod stromečkem a rozbalovala ty stupidní dárky, jsem neměla takovou tu pravou vánoční náladu. Taky vám ty vánoce letos přišly takový nevánoční, nepoetický? Nebo je to jen tím, že jsem starší a už mě ty vánoce zkrátka tak neberou jako dřív? Ale i když se to každej rok opakuje a jsou prakticky furt stejný, neměli by něco dát i dospělejm? Letos se ve vzduchu vůbec neválela takováta vánoční atmosféra, vánoční těšení a očekávání.

Když už jsme u toho očekávání, vzhledem k tomu,že jsem pod stromečkem našla asi tři věci do vejbavy, moji rodiče asi žijou v utvrzelých představách, že se budu brzo vdávat či co. A já nějak nemám to srdce, chuť ani sílu jim vysvětlovat, že opačné pohlaví o mě sotva ví a když už tak maximálně jako o té chytré, co má dobrý známky a od který se dá opsat úkol a ne jako o té hezké milé, vtipné a přitažlivé. Ale jo, pravda, času dost. Jenže by si tyhlety "milý" dárečky mohli nechat na někdy jindy.

No dnes toho už radši nechám, nějak to nemá šťávu. Aspoň z toho mám takovej pocit. Nějak nemám inspiraci na psaní. nemám inspiraci na nic. Jsem sama doma a nevim do čeho rejpnout. Teď bych potřebovala vyrazit s někým ven a užít si hromadu srandy. Jentak se poflakovat venku a vzájemně se popichovat. Jenže jaksi momentálně není s kým. tak se asi budu muset spokojit jen sama se sebou.

Za chvíli se bude stmívat, máma se vrátí kolem půl osmé, takže asi půjdu na chvilku ven. Kdyby byla doma, měla by kecy , ale takhle to vůbec nezjistí. třeba mě napadne nějaký tajemný téma na povídku. V hlavě mám spoustu nápadů, ale všechny jsou takový nedodělaný, bez myšlenky. Možná bych sem časem mohla nějakou povídku hodit, ale nějak mě nebaví psát dlouho na pc. Tak třeba časem. Teď jsem poslala za školu dvě povídky do nějakejch literárních soutěží, tak jsem zvědavá, jak to dopadne.

užívejte si prázdniny líp než já :D báj báj
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama