Ohňostroj

1. ledna 2011 v 19:57 |  pohledem přes objektiv
Silvestra jsem strávila doma. S rodinou. Myslela jsem, že umřu nudou. Chtěla bych mít partu kámošů a s nima chodit pařit. Jenže nikoho takovýho nemam. Bohužel. Tak jsem seděla doma a jedla chlebíčky, místo vína pila džus (rodiče si myslej, že když mě budou nadosmrti držet na džusu že budu svatá jak panna Maria nebo co...) Nakonec jsem si ale vyškemrala skleničku vínka na půlnoční přípitek. Stálo to za to?

Zkoušeli jste někdy fotit rachejtle? My jsme koukali ven jak je ostatní zapalujou (no moc sousedů  se neúčastnilo, takže to bylo sem tam prásk a než člověk vůbec zved foťák, obloha byla zas temná) S fotkama moc spokojená nejsem. Ale asi dvě se celkem povedly :D

nula
11
33
44
55
66
77

99
1010
1111
1313

1616

88
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 S.D. S.D. | Web | 2. ledna 2011 v 12:56 | Reagovat

Můj letošní Silvester.. byl také rodinný.
tedy, přijel můj bývalí přítel, protože jsem potřeboval pomoci s jistou prací do školy, takže to zase tak rodinné nebylo, ale... ohh dokonce přišla i teta xP.
Prakticky celý Silvester jsem pracoval na věcech do školy...

a o pozorování rachejtlí.. huh... byl jsem vyhnán se psem v tílku, kraťasích a papučích bez ponožek zapalovat ven ohňostroj xP. Bylo to.. vskutku zábavné a teď jen čekám, kdy se dostaví následky mého počínání v podobě nějaké správně zákeřné nemoci...

Ale, na podmínky při focení takovýchto věcí - fotky obstojné!

2 Mája Mája | 13. března 2011 v 15:03 | Reagovat

Docela hezké, nejvíc se mi líbila ta poslední, třetí od spodu a úplně nejvíc mě oslovila od spodu šestá. Vypadá jako uzavírající se květ zlatého leknínu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama