Smích - nejlepší droga

15. ledna 2011 v 21:05 |  každodenní smog
Jsem jako zhulená. No dobře, už mě to trochu pouští, jelikož už jsem at home a přítomnost věčně nabručenýho člověka ve společný místnosti vám optimismu nepřidá, ale je mi pořád fajn. Fajn je slabý slovo. Nekouřila jsem , nefetovala ani nepila alkohol, ale když si vzpomenu na dnešní odpoledne, musím se smát fakt jak sjetá...

Smích je nejlepší droga. A ať mi nikdo netvrdí, že to nemá s drogama nic společnýho. Je to droga. Ale ta nejlepší. Bez humoru se žít nedá. Smíchovej absťák je propadákovej. Ale tahle perfektní droga nezanechává žádný zdravotní následky. Můžete se nadopovat kolik chcete a nikdo vám nemůže zakázat např. řídit auto. Nezkresluje vnímání (až na to, že všechno vidíte pozitivně), v podstatě neoblbuje mozek, neotupuje smysly. Droga absolutně nezávadná.

Když se mě v pátek Colorka ptala, jestli se nechci dnes stavit, moc se mi nechtělo. Anglinu, jak slibovala, se mi učit nechtělo a ani to extra nepotřebuju. Taky že jsme se jí moc nenaučily, ale ty kecy okolo...už dávno jsem potřebovala se takhle nachechtat.

Poslední dobou mi přišlo, že už snad ani nejsem tvor společenský. Ale když se najde správná společnost, tak jsem. Zjišťuju, že si dokážu užívat a být přirozená jen v přítomnosti lidí, kteří mi jsou dostatečně blízcí, vím, že mě pochopí, mám je ráda a oni snad mě. Poslední čas jsem asi trochu pochybovala, jestli mám Colorku ráda, ale teď vím, že jo. Miluju jí. strašně moc by mi chyběla. Ona  mi nikdy nic nevyčítá a chápe můj styl humoru.

Už vlastně ani nevim, čemu jsme se pořád tak tlemily:) , byla to vždycky nějaká kravina, ale strašně jsme si to společný odpoledne užily.

Chtěla bych se s vámi podělit o tu skvělou náladu, která mi zaručila, že jsem se celou skoro půlhodinovou cestu domů (schválně jsem si nechala ujet bus, protože jsem se potřebovala trochu uklidnit a nadejchat čerstvýho vzduchu a užít si toho krásnýho pocitu) smála, vesele poskakovala a popiskovala spolu s písničkou, co mi hrála do uší. Kdyby mě někdo viděl, asi by si myslel, že mi šiblo, ale mně to bylo šumák.

Přála bych vám, abyste měli alespoň polovičně tak skvělou náladu jak já. Klidně bych vám kousek půjčila, když byste mi ji pak vrátili, až bude potřeba...

(s)mějte se krááásně a skládejte bááásně!!! ;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kája Kája | Web | 16. ledna 2011 v 12:59 | Reagovat

Smích je to nejlepší na světě :) Jestli je pravda, že prodlužuje život...tak si tady ještě pobudu dlouho.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama