Drzá jako opice

20. března 2011 v 19:15 |  každodenní smog
Tak jsem se po obědě ( vůně kapříka mi připomněla vánoce :D ) natáhla na kanapíčko s knížkou, pěkně na břicho a pod bradu polštář. Dočetla jsem kapitolu a najednou se mi tak strašně chtělo zavřít oči. A pak jsem se probudila, přes sebe jsem měla hozenou deku a na stole vzkaz, že naši šli k bábi, ať přiklušu za nima nebo zůstanu doma. Tak jsem si řekla, že teda půjdu, když mi přijde odrazující SMSka. No tak fajn ;-)

Jestli mám nějakého pravidelného čtenáře, určitě si všiml, že jsem tu pár dnů nebyla. taky mi úměrně klesla návštěvnost (ach ta matematika, taky se plete všude. Když už nic tak alespoň přímá a nepřímá úměra :D ) Ale já to nebudu nijak hrotit. Nejsem z těch, kteří vyšilujou, když v jednom dni nestihli přidat padesát článků.

Ale no jasně, nenamáhám si prsty psaním jen abych vám sdělila tyhle žvásty. ( To mi připomnělo, jak po mně jednou Talent na hodině počítačů chtěl, abych mu opsala cvičení, že ho bolej prsty, páč byl předešlý den dlouho na PC. Toho kluka mám někdy vážně chuť zamordovat. Myslím, že bych se obětovala pro blaho lidstva...ale to zas odbočuju. Dnes jsem vážně nějak neobyčejně ukecaná)

No tak abychom se ale konečně dostali k pointě. Zkrátka a dobře ( No zatím to zrovna krátký není no a jestli je to dobře tím si taky nejsem jistá, ale nebudu už zpochybňovat krásné české fráze) No prostě jsem to asi trochu přepískla s tou drzostí (proto taky ta absence na blogu. Měla jsem zaracha na PC ). Maličko jsem se s maminkou porvala a na poznámku, že jsem drzá jako opice, jsem s ledovým klidem zacvrlikala, že děkuju, opice je krásný zvířátko...No a ještě další poznámky.

Že bych přestávala být bezproblémovým dítětem, nýbrž odrzlým spratkem? Ale snad né, jen se mi zachtělo trochu žít no... Myslím si, že člověk by si měl stát za svým a ne se schovávat v koutě. Trochu se krotit budu asi muset hlavně v hádkách s mámou, ale jinak trochu výřečnosti (hezké slovo pro drzost že? :) ) snad neuškodí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama