Pápá iluze o hodných dětech...

2. března 2011 v 21:12 |  téma týdne
Přišla jsem o iluzi. O iluzi o dětech.

Představte si, že jste v knihovně (dětské oddělení) a jdete si vybrat knížku k regálu. Vedle něj sedí skupinka čtyř kluků věku poplenkového, tedy tipla bych tak 3. třída. Jdu mírumilovně kolem nich a ten jeden klučina na mě: "Vypadni krávo blbá!"

Koukala jsem na něj jako jelen. Co mu jeblo přes čumák? Já jsem se ho ani konečkem vlasů nedotkla, ani pohledem o něj nezavadila, šla jsem si prostě v knihovně vybrat knížku...to se snad ještě může ne?

A jestli mu vadilo, že bych mohla něco vyslechnout něco z jejich žvástů, tak pardón, ale o tajemstvích si máte jít povídat do nějakýho kutlochu a ne do městský knihovny, kde vás může slyšet kde kdo.
Vždyť to je jako kdybyste seděli v autobuse a někdo na konci autobusu by řval tak, že by ho slyšel i řidič a pak by vás osočil, že jste odposlechli jeho hovor, protože víte, co říkal... chápete co tim chci říct žejo...jako že mě nemůžou chtít vyhánět z veřejnýho prostranství.

Nevím, co jsem si myslela. Vždyť se to cpe všude, jak jsou dětičky drzý atd. Asi jsem čekala, že na maloměstě to bude jiný, ale smradi jsou všude stejný. Pořád mě znova a znova dožírá, jak jsou ty děti nevychovaný, hnusný a necitelný.

Naivita je holt nevděčná a podlá kamarádka. Opíjí sladkými lžemi ( jak se skloňuje v tomhle případě slovo lež? ) a pak vrazí kudlu do zad.

Právě jsem ztratila iluzi o své pedagogické kariéře. Jen přes mou mrtvolu!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 fraulein-b fraulein-b | Web | 5. března 2011 v 21:16 | Reagovat

no jo..učitelé na základce musí být snad z železa..takoví spratci jsou už prostě všude a nejhorší na tom je, že si myslí, že jim prostě patří celý svět

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama