sluníčko, popojdi maličko...:)

20. dubna 2011 v 19:48 |  pohledem přes objektiv
Dneska je tak krásnej den. A včera byl taky a předvčera stejnětak. Každý odpoledne si nakráčím na balkon s knížkou. Mám balkon v druhém patře a když se na plastové židličce trochu sesunu, myslím, že mě za tmavým zábradlím není moc vidět. Jsem docela nenápadný pozorovatel a baví mě sledovat kolemjdoucí, poslouchat zamilovaný páry, drby sousedek, kluků, co míří z fotbalového tréninku atd. Jen by těch kolemjdoucích mohlo být víc. Všimla jsem si, že nejvíc okolo našeho domu chodí těch párů. A už mě to trošku začíná lízt na moje sluníčkem nově vzpružený nervy a pocuchávat ego.

To by člověk nevěřil, jaký odpadky jde v lese nalízt. Nevím, kdy přesně je den Země, myslím, že je to 22. (?) . Každopádně ve škole jsme matičku zemi "oslavili" dnes. mimo jiné jsme uklízeli les od odpadků a jeden vážně žasnul, co jsme mezi jehličím objevovali.

________________
Tak se nám blíží svátky a maminka pravila, že bych si měla uklidit. Tak jsem smejčila (dnes jsem si zahrála na poctivku, když je to jarní úklid...:)) a přineslo mi to jedno plus. Objevila jsem spoustu věcí, které jsem nemohla najít. Taky překrásné korálky, které jsem našla ve skříních u dědy (ne, děda nenosí korále, to babička se ráda parádila) a pak jsem je kamsi dala a nevěděla kam. Jsou takový krásný, že nevím, kam bych je mohla nosit. Ale co třeba taneční! Když už tam musím, můžu se trošku našmrncnout ne...

No nejsou překrásný?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama