Krátký vlasy, dlouhej rozum ;-)

10. května 2011 v 14:16 |  každodenní smog
Já nevím, proč mě dneska všechno tak děsně leze krkem. Už od rána. Nejdřív Blondýna s těma jejíma kecama, když jsem se koukala z okna na Čmouka (jak mohla doháje zjistit, koho tam sleduju?? Copak si hraje na agenta FBI??? ) , pak tohle a pak tamto. Pořád kdesi cosi... a ten řetízek...krucinál...jestli zejtra nebude ve sborovně, tak mě asi klepne. Zapomněla jsem ho v šatně, když jsem se převlíkala na tělák a jestli o něj přijdu, tak asi už fakt přestanu nosit ty serepetičky kolem krku ( vzhledem k tomu, že už mi žádná ani nezbyde, tak k tomu budu nucena...:( Už jsem někde potratila jedny překrásný korálky, který se hodily skoro ke všemu a strašlivě mi slušely...:( doháje,já jsem hlava zapomnětlivá!!! ).

Neumim říkat ne. Neumim, a mám pocit, že se to nikdy nenaučim. To mě zatraceně štve. A pak si chci jednou zahrát na lakomou a drsnou a to pak říkám ne v nevhodnou chvíli a nevhodným lidem.

Jsem já to ale trouba, že...

Stalo se vám někdy, že byste někomu dali opsat komplet písemku a pak vám z toho bylo mizerně, protože jste si řekli, že ten člověk si to vlastně vůbec nezaslouží?

Já vážně začínám pochybovat o svojí normálnosti...

Aspoň že na ten svůj sestřih jsem si už zvykla. Když jsem ve čtvrtek přišla od kadeřnice, myslela jsem, že se někam zahrabu a vylezu nejmíň za tři měsíce, než mi to pořádně doroste. Ale byl to jen nezvyk. Teď jsem nadmíru spokojená. Víte jaká je to paráda, nemuset si milionkrát denně česat ty zaknocený dlouhý vlasy, po umytí schnou jen chvilku...
no už radši mlčim nebo si budete ještě myslet, že jste se dostali na reklamní stránku krátkých vlasů ;-)

Znáte to pořekadlo: "Dlouhý vlasy, krátký rozum."
Myslíte,že by to mohlo fungovat i opačně? "Krátký vlasy, dlouhý rozum." ??? Z takovýho menšího kouzla bych měla strašlivou radost, ale nevim no. Zatim se to neprojevuje...:(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gamesis [6@M3$!$] Gamesis [6@M3$!$] | Web | 10. května 2011 v 19:23 | Reagovat

Taky nerad řikám ne a když ho řeknu, po čase mi to přijde sobecký...
Podle mě je fajn pomáhat druhým, ale zase to nepřehánět tak, aby zbyl čas i pro sebe.
Osobně na to pořekadlo o délcew vlasů nevěřim :) Co tě vlastně k tomu vedlo si je nechat takhle ostříhat? Opravdu jenom účel "údržby"?

2 Nobody Nobody | E-mail | Web | 10. května 2011 v 21:09 | Reagovat

Taky velmi ráda ztrácím věci. Tak snad tě aspoň utěší, že nejsi jediná.

Dosta často se mi stává, že někomu dám opsat písemku a on z ní má ve finále lepší známku, než já. Život je ironie. :D

Myslím, že pořekadlo "dlouhý vlasy, krátkej rozum" sedí dokonale. Já mám vlasy do pasu a občas bych si za ten svůj "rozum" dala facku. :-D Jestli to funguje opačně, to nevím.

3 Gamesis [6@M3$!$] Gamesis [6@M3$!$] | Web | 10. května 2011 v 22:02 | Reagovat

Obecně je známo, že většině klukům se víc líbí delší vlasy než kratší (při porovnání), ale opravdu nevím, jestli to je kvůli rozumu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama