Život běží, vážení...

26. května 2011 v 20:16 |  každodenní smog
Tenhle týden jsem strávila ve škole suma sumárum dva dny. A předchozí týden jsem školu neviděla ani z dálky. Leda v pátek, když jsem okolo ní projížděla domů z cykláku.

O víkendu se pak dala Colorka dohromady s Hubou.Jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží. nechci bejt hnusná, ale kdyby to nebyla moje kámoška, uzavírala bych sázky., kdy se rozejdou.

V úterý jsem makala na atletických závodech a dnes se jelo na vyhlašování literární soutěže. no byly roky, kdy jsem dopadla mnohem líp, ale nestěžuju si. tušila jsem, že to nedopadne jako loni.

V buse jsem seděla s Tymy a došla jsem k zjištění, že si spolu už nějak nemáme co povídat. každá máme uplně, ale naprosto jinej život, jinej svět, jiný názory, jiný zájmy...A překvapivě mi to ani moc nevadí. Přemýšlela jsem, o čem jsme se bavily dřív. Většinou to bylo takové popichování, ona stejně na všechno odpovídá prakticky stejně. Okolí a cizí názory jí nezajímaj, mluví v předem nacvičených formách, stále stejné věty. Aspoň mi tak přijde. Na můj vkus přílišná bárbínka.

nějak dnes ale vůbec nemám náladu si s někym povidat. škrábe mě v krku z běhání, mám rýmu a když mluvím, jde mi to strašně ztuha, potřebuju na mluvení víc energie a soustředění, slyšim se jentak jakoby z dálky, jako by to ani nebyl můj hlas a divně huhlám.

Celý týden jsem se těšila, že zas v pátek uvidím pana Tvaroha. Nic nebude. Nejspíš. Zítra to asi nestihnu na zkoušku. Škoda.

Psala mi L. Mejl. Myslela jsem, že vymoženosti internetové komunikace definitivně pohřbila, ale udělala mi radost krátkou zprávou. Každý sebemenší záchvěv skutečnosti, že existuje, mě nesmírně těší. strašně mi chybí. Chci se s ní zas brzo sejít, i když teď budu mít trochu kvapnější časy. na ni si ale snad čas udělám...

Čmouk je teď ke mně nějak pozornej. Teda ne, že by se z něj stal slušnej gentleman, ale všímá si mě. Ptal se, jak jsme dopadli na atletice, sednul si ke mě... Že bych mu ten tejden chyběla...? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Keisi Keisi | Web | 26. května 2011 v 20:58 | Reagovat

taky soutěžím v literárních soutěžích :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama