Září 2011

Zoo Praha

29. září 2011 v 16:46 pohledem přes objektiv
malá vzpomínka na prázdniny a výlet do Prahy do ZOO... těch fotek mám ještě víc, ale nebudu vás zahlcovat,abyste nebyli znuděni...;)Vztyk!slONI

Blahopřání s kočkou

22. září 2011 v 17:01 čmárací bloček
Tuhle malůvku jsem použila jako blahopřání mamce k narozeninám. Malovala jsem to podle fotky i když na tý byla kočka trochu jinak posatená, než na mým obrázku. Ale to bylo způsobeno tím, že jsem to obšlehávala u PC a mamka neměla moc dobrou náladu a tak mě vykopla. Samozřejmě jsem jí nemohla říct, co to dělám, když to mělo být pro ní překvápko. Tak jsem se radši zbalila a zbytek dodělala v klidu svého pokojíčku pěkně po paměti. Taky jsem si to trochu ulehčila a místo rozvětvené koruny stromu jsem namalovala jen flekaté zelené pozadí...
Možná trochu nezvyklé téma na blahopřání, ale co, naše kočka je halt všude...;)
A za případné nedostatky se bystrému oku dobrého malíře předem omlouvám. Přece jen s temperama nemám tolik zkušeností a nejsem profík..;)
Dovnitř jsem vepsala:
K narozeninám Ti přeji všechno nej,
málo se mrač, raději se na svět směj.
K tomu hodně štěstí, zdraví,
ať tě to to s námi baví
*podpis*

Tákže...

21. září 2011 v 21:51 každodenní smog
Tákže...
jsem se ptala Colorky, jestli neví, jestli má Kadet už někoho do tanečních. Prej jde s Žofkou. Uplně mi to pokanilo náladu, poněvadž jsme byla vážně rozhodnutá se ho dnes zeptat.
Tákže jsem se nezeptala.

A pak jsem se od Žofčiny kamarádky dozvěděla, že Žofka se rozhoduje mezi dvěma klukama. Tákže to Kadet u ní nemá jistý. Mám takovej pocit, že o tom možná ani neví...

Tákže ( to slovo se mi líbí čím dál víc...) se mi náladička zas o chloupčínek zlepšila. Zvlášť po přátelské "rvačce" s Kostí, která se posléze zvrtla v tancování polky po chodbě školy a následné vtančení do třídy.

Tákže... to by pro dnešek mohlo stačit ( možná, že k vaší radosti...), už dnes nemám o čem psát ( rozuměj, že se mi nechce, protože den má 24 hodin a to znamená, že se vždycky něco najde...)

Tákže...brou nóc...;)

PodPodzimní...

19. září 2011 v 20:03 každodenní smog
Dnes jsem v papíráku viděla krásnej diář na příští rok. Mám dvě stě chutí si ho koupit,ale nevím, nevím. Stejně bych do něj asi každej den nezapisovala...

Od začátku září mi ta škola přijde taková jiná a divná. Možná je to tím, že za náma už nesedí Blondýna a T.(1.září to nestihly do poslední lavice...), nýbrž Ofka a Bery. Ani proti jedné z nich jsem v podstatě nikdy nic neměla,ale když před nima trávím každej den průměrně 6 hodin, přijdou mi takový trochu zfiflenkovatělý. Obě.

Spolužáci mi přijdou strašně puberťákovatý. Teda ne , že já bych nebyla puberťák,ale ty kraviny co pořád všichni řeší, mi fakt dávaj docela zabrat.

Všichni mi přijdou jak padlý na hlavu. Snad všichni už jsou domluvený do tanečních. (Jen já ne...! :( ) Vždyť nás to čeká až za rok, co blbnou. Vždyť se ještě může takovejch věcí změnit... a taky mě žere, že ti naši kluci jsou takoví ťulpasové a nezajdou za holkou, aby se jí zeptali, to aby si to holka obstarala sama. Však klukum o nic nejde, holek je v tanečních vždycky víc, takže nemusej mít strach, že zůstanou na ocet. Ale ve středu se už musím zeptat Kadeta, jinak na mě zbyde fakt jen smeták... Jenže to blbý zeptání mě bude stát všechnu odvahu, co za celej život sbírám...Budu se snad modlit, aby ještě nikoho neměl. Mám takovou menší výškovou nevýhodu, takže se tím pádem okruh možných kluků, kteřým bych aspoň koukala rovně do očí, znatelně zmenšuje.

Aspoň, že teď budu snad každej pátek vídat K. A vlastně možná i v úterý v hudebce, jestli někdy přijde na klavír dřív. Přihlásily jsme se spolu na kytaru. Lekce jsou po dvou (+učitel) takže se třeba nebudu ani stydět :D. S ní ne. Však my si ty pátky ještě užijem ... ;)

venku konečně trochu začíná takovýto pošmourný podzimní počasí. Miluju podzim! Miluju déšť, miluju barevný spadaný listí (nakonec ani ta každoroční hrabací brigáda není špatná), miluju choulení se do šátku... Prostě podzim je moje zamilovaný roční období. Myslím, že takových lidí je podstatně míň než těch, co zbožňujou tropy. Jen ten rozbřesk by si to mohl ráno naplánovat trochu dřív. Aspoň když mi zvoní budík by už mohlo být světlo. Do tmy se strašně mizerně vstává...:)