PodPodzimní...

19. září 2011 v 20:03 |  každodenní smog
Dnes jsem v papíráku viděla krásnej diář na příští rok. Mám dvě stě chutí si ho koupit,ale nevím, nevím. Stejně bych do něj asi každej den nezapisovala...

Od začátku září mi ta škola přijde taková jiná a divná. Možná je to tím, že za náma už nesedí Blondýna a T.(1.září to nestihly do poslední lavice...), nýbrž Ofka a Bery. Ani proti jedné z nich jsem v podstatě nikdy nic neměla,ale když před nima trávím každej den průměrně 6 hodin, přijdou mi takový trochu zfiflenkovatělý. Obě.

Spolužáci mi přijdou strašně puberťákovatý. Teda ne , že já bych nebyla puberťák,ale ty kraviny co pořád všichni řeší, mi fakt dávaj docela zabrat.

Všichni mi přijdou jak padlý na hlavu. Snad všichni už jsou domluvený do tanečních. (Jen já ne...! :( ) Vždyť nás to čeká až za rok, co blbnou. Vždyť se ještě může takovejch věcí změnit... a taky mě žere, že ti naši kluci jsou takoví ťulpasové a nezajdou za holkou, aby se jí zeptali, to aby si to holka obstarala sama. Však klukum o nic nejde, holek je v tanečních vždycky víc, takže nemusej mít strach, že zůstanou na ocet. Ale ve středu se už musím zeptat Kadeta, jinak na mě zbyde fakt jen smeták... Jenže to blbý zeptání mě bude stát všechnu odvahu, co za celej život sbírám...Budu se snad modlit, aby ještě nikoho neměl. Mám takovou menší výškovou nevýhodu, takže se tím pádem okruh možných kluků, kteřým bych aspoň koukala rovně do očí, znatelně zmenšuje.

Aspoň, že teď budu snad každej pátek vídat K. A vlastně možná i v úterý v hudebce, jestli někdy přijde na klavír dřív. Přihlásily jsme se spolu na kytaru. Lekce jsou po dvou (+učitel) takže se třeba nebudu ani stydět :D. S ní ne. Však my si ty pátky ještě užijem ... ;)

venku konečně trochu začíná takovýto pošmourný podzimní počasí. Miluju podzim! Miluju déšť, miluju barevný spadaný listí (nakonec ani ta každoroční hrabací brigáda není špatná), miluju choulení se do šátku... Prostě podzim je moje zamilovaný roční období. Myslím, že takových lidí je podstatně míň než těch, co zbožňujou tropy. Jen ten rozbřesk by si to mohl ráno naplánovat trochu dřív. Aspoň když mi zvoní budík by už mohlo být světlo. Do tmy se strašně mizerně vstává...:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ayu Takashi Ayu Takashi | Web | 12. října 2011 v 5:11 | Reagovat

Máte výhodu, že u vás v tanečních je holek víc:) ... Sice teda já sama jsem holka:D ... ale u nás je vždycky strašně málo holek ... To je nejvtipnější, když se pak kluci o jednu holku pořád přetahujou:D

2 Anika Anika | Web | 13. října 2011 v 17:27 | Reagovat

[1]: závidím vám :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama